Hizmetlerimiz

Çalışkan Bilgisayar olarak, ihtiyaçlarınıza yönelik teknoloji çözümleri için buradayız.

01

Barkod Otomasyon Sistemleri

İşletmelerin envanter yönetimi, ürün takibi ve satış süreçlerini kolaylaştıran bir çözüm sunuyoruz. Ürünlerin barkodlarını tarayarak hızlıca kaydedebilir, stok takibi yapabilir ve satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

blue UTP cord
blue UTP cord

02

Network Altyapı Sistemleri

Bilgisayar ağlarının kurulumu, yönetimi ve güvenliği için gereken donanım, yazılım ve iletişim çözümleri sağlıyoruz. İşletmenizin içindeki bilgisayarların ve diğer cihazların birbirleriyle sorunsuz iletişim kurmasını sağlayarak verimliliği artırıyoruz.

a bunch of surveillance cameras hanging from a ceiling
a bunch of surveillance cameras hanging from a ceiling

03

Güvenlik Kamera Sistemleri

İşletmenizin veya alanınızın gözetimini sağlamak için kullanabileceğiniz teknolojik çözümler sunuyoruz. Güvenlik kameralarını, yerinizi izlemek, olayları kaydetmek ve canlı olarak telefonunuzdan izlemek için kullanılabilirsiniz. Güvenlik kamera sistemlerimiz, hırsızlık ve güvenlik ihlallerini tespit etmek ve önlemek için etkili bir çözümdür.

a computer monitor sitting on top of a wooden desk
a computer monitor sitting on top of a wooden desk

04

Yazılım Hizmetleri

İhtiyaçlarınıza özel yazılım çözümleri sunuyoruz. İşletmenizin gereksinimlerini karşılayacak, verimliliği artıracak ve iş süreçlerini optimize edecek yazılım hizmetleri sunuyoruz. Sizin için özelleştirilmiş yazılım geliştirmek, uygulama tasarlamak ve danışmanlık sağlamak için buradayız.

İletişime Geçin

İhtiyacınız olan servisler için bizimle hemen iletişime geçin.